Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Říkám ti Tetsuo,je fakt kus…"odpověděl kluk vedle něj s cigaretou v puse.

Tetsuo vzal cigaretu z pusy a vydechl.Seděli na střeše školy a opět šli za školu.Takhle to dělali už dobrý půl rok.Ne,že by Tetsuo byl špatný student,byl chytrý,jen neprojevoval tolik píle.Prostě ho jen nudilo sedět v lavici půlku dne a potom dojít domů a zase sednout ke knížkám.Chtěl být volný a i když v jeho případě,jako syn velkého firemního magnáta neměl nevybranou,než jednoho dne tohle převzít,chtěl si užívat dokud může.Típl cigaretu a otočil se na Shinna.

"…myslíš,že by mě můj starej nechal na pokoji,kdybych mu řekl,že ten rodinný podnik nechci?"Vítr zesílil a v poledním horku to bylo jen dobře.

"Pche,tak to ne,brácho!Jak znám tvojeho tatíka,ten tě jen tak nenechá…"řekl a típl cigaretu taky.Oba se zvedli a šli na tělocvik.Po chodbách se rozezvonil zvonek a třídy byly najednou prázdné,všeci šli buď na střechu,nebo se flákali po chodbách.Tetsuo a Shinn se snažili projít plnou chodbou k šatnám.Tak tak se jim to podařilo.Když věšli do šatny,ostatní se převlékali,když zaregistrovali Tetsuův příchod začali se smát a šli se s ním pozdravit.

"Oh,tak tady je náš synek,zase za školou?"Poplácl ho Akira po zádech a hodil na něj šibalský úsměv.Tetsuo mu stiskl paži a oplatil mu stejný úsměv.

"Jo,něco takového.Tak co,Akiro,kdo si myslíš,že dneska vyhraje?"Zeptal se a čertíky mu plály v očích.

Tetsuo trochu ztuhl,ale nedal to na sobě znát a podal ruku Tetsuovy.

"Sázka.Ten kdo prohraje,bude muset chodit měsíc s holkou,kterou vítěz vybere,bereš?"Akira byl hajzl,a Tetsuo to věděl,ale taky věděl,že ho a jeho tým už celé 3 roky nikdo neporazil.Basket byl prostě v jeho krvi.

"Beru,měl by sis už chystat romantické místo."Řekl a shodil ze sebe tričko.

"Sakra!To je vedro!"Převlékl se do šortek a odešel s Akirou a Shinnem a ostatními na tělocvik.

 "Slyšela jsem,že se Tetsuo zase vsadil s Akirou…"šeptaly si holky na tělocviku.

"No tak,pořádně,vyskočte!"Řádila opět učitelka.Holky jen přetočili oči sloup a skkaly přes překážky.Kotori seděla opodál ve stínu a četla si.Kotori nebyla jako ostatní.Nikdy se nezajímala o make-up,nosila brýle,měla dlouhé černé vlasy,ale ty si stahovala do dvou culíků a také ráda četla.Tělocvik vynechávala,protože měla slabé kosti.Nemohla dělat žádné namáhavé cviky.Nesnášela být takhle bezmocná,díky tomu se stávala terčem posměchů a někdy i šikany.Několikrát změnila školu,aby unikla svým spolužákům,ale tady se zdálo,že se každý zajímá jen o sebe nebo spíš o kluky.Byl tu poměrně klid.A ona to tu začínala mít ráda.

 "My vyhrajeme,Tetsuo!Připrav se!"Tetsuo na něj hodil vražedný pohled.

"Ani ve snu."Rozhodčí vyhodil míč do vzduchu a začalo se hrát.Tetsuo získal míč pro tým a utíkal dopředu,Shinn utíkal do útoku,ale příhrávku mu znemožnil jeden z Akirového týmu.Akira utíkal za ním a ten mu přihrál do výskoku,kde se zavěsil na koš a dal koš.Tetsuo zaklel a utíkal rozehrát.Akira se vracel s dalšími s úsměvem na rtech.Tetsuo se rozeběhl s míčem a obkličkoval všechny z Akirového týmu,doběhl pod koš a s krásným výskokem zavěsil koš.Takhle to probíhalo do první poloviny zápasu.Kočkovali se mezi sebou a bojovali o míč.O přestávce se šel Tetsuo napít vody.

"Ksakru!Já ho zabiju!"Sedl si na trávu a napil se z láhve.Najednou se zvedl vítr a Teutovo polonahé tělo se otřáslo.Kapky potu,mu stékaly po břiše i zádech.Nevěděl proč,ale ohlédl se za sebe a uviděl něco…

"Co?"Vydechl.Kotori seděla pod stromem a četla,s letmým dojetím a úsměvem na tváři vypadala andělsky.Její černé vlasy ji poletovaly ve větru.Až po chvilce si všimla,že ji někdo pozoruje.

"He!?!"Zavřela knížku a utíkala pryč.Ani nevěděla proč se tak lekla a taky,proč ji bije srdce tak rychle?Tetsuo se vzpamatoval a zvedl se a šel pokračovat v zápase.Nakonec,s těžkým srdcem a naštvaným výrazem prohrál.Poprvé po třech letech.

"Tááák Tetsuo,zítra ti ukážu tvou princeznu,hahaha."Odešel i s ostatními do šatny.Tetsuo kopl do míče.

"Notak,brácho..neber si to tak."Zkoušel ho povzbudit Shinn.

"Sere mě!"Procedil mezi zuby a odešel.

 Ráno ho čekla před bránou Akira jeho"gang".

"Dík,že jsi mi právě znechutil celý den."Odpověděl a z rukama v kapsách pokračoval.Akira ho zachytil za paži.

"Počkej,přece si nemyslíš,že tě tak snadno nechám jít?Pojďme se porozhlédnout po tvé budoucí krásce,kámo."Se smíchem se odebral o krok před něj.Tetsuo jen znechuceně šel za ním.

Procházeli školou a hledali "vhodné" adeptky.Samozřejmě,že Akira mi nevybere nikho,kdo je krásný.Je to hajzl a proto ukázal na černovlasou dívku v rohu,co si četla,zatímco ostatní byli na chodbách nebo na střeše.

"Co!To snad ne,Akira jdi do háje..ani za 100 let!"

Akira ho plácl po zádech a ze slovy hodně zdaru ho nechal na chodbě.

"No nazdar…"oddechl si a šel do své třídy.Dívka otočila stránku a znovu se začetla.

 Kotori se zvedla a chystala se jít domů.Vyndala si boty a přezula se.Kdosi na ni zavolal.

"Hej ty,čtyřoká…"Kotori se otočila a uviděla partu holek jak stojí u její skříňky.

"Co---"Chytly ji za rukáv a táhly ji po chodbě do nějaké učebny.Tetsuo tou dobou šel po chodbě už si to mířil ke skřínce,ale uslyšel nějaké hlasy.Neměl chuť se zapojovat do hádek,ale…čert to vem!

Rozběhl se za hlasy.

"Takž ty jsi hraješ na neviňátko?"Optala se naštvaným hlasem jedna z těch holek a drbla do Kotori.

"Nechápu o čem to mluvíte,teď když byste---"Jedna z nich ji shodila a Kotori spadla bolestiv na záda.

"Pojď,nechme ji být."Navrhla jedna a ostatní odsouhlasili.Když vycházeli ze třídy,vrazili do Tetsua.Tetsuo trochu uhl a pak viděl jak Kotori leží na zemi a drží si rameno.

"Vy--!!Ještě jednou a zabiju vás.."Ani nevěděl proč je tak naštvaný,zavřel dveře a šel rychlým krokem k ní.

 "Jsi v pohodě?"Optal se a klekl k ní.

"Ukaž podívám se na---"dotkl se jejího ramena,ale Kotori jeho ruku odstrčila.

"Nepotřebuju nic,jsem v pořádku."Zvedla se a s trochu kulhavým krokem si to mířila ke dveřím.Tetsuo se rozběhl a vzal ji do náruče a šel s ní do ošetřovny.Kotori si připadala hodně hloupě.Nikdo ji nikdy neprojevoval tolik,eh,pozornosti,natož aby ji někdo nesl takhle.Její obličej začal nabírat červené barvy a vypadala jako rajče.Jenže nebyla jediná,kdo se tak cítil.Tetsuo taky.Když držel její křehké tělo ve své náručí,připadal si tak nějak,jinak.Byla lehká jak pírko.Když došli do ošetřovny posadil ji na postel a došel pro nějaké obvazy a dezinfekci.

"Vysleč se."

"Co?!"

"Jinak tě neošetřím."

"Já to zvládnu."

"Otoč se,tedy."

"He!?!"Tetsuo začínal být trochu nevrlý.

"Dobře."Kotori se otočila.Tetsuo ji vyhrnul uniformu a podíval se na záda a rameno.

"Vypadá to hrozně,ale není to tak zlé.Bude to v pohodě."Řekl a Kotori cítila jeho úsměv na svých zádech.Tetsuo si nabral na kousek vatičky dezinfekci a přiložil ji k jejím zádům.

"Aaaaa--"Kotori vyjekla a cukla sebou.

"Nevrť se nebo to---"Tetsuo se dotkl rukou jejích zád.Kotori se ošila pod jeho dotekem.

"C-co to děláš?"Zeptala se nedůvěřivě.Tetsuo jen zavrtěl hlavou.Podíval se na rameno.To bylo v horším stavu než záda,krvácelo.

"Vydrž,asi to bude bolet."Nalil ji přímo do rány kousek dezinfekce.Kotori sebou cukla a kousla se do rtu.Tetsuo se sklonil a svými rty přejel její ránu.Kotori jako by zthula.Cítila jeho rty na svém těle.Tetsuo svými rty začal postupovat k šíji a pak i ke krku.Kotori jen zatla ruce v pěst.

"Nech-nech toho…"vzdychala.

Najednou si uvědomil co to dělá a okamžitě ucukl.

"Eh,neber si to osobně já jen--"Obmotal ji rameno a odešel z ošetřovny.

"Odvezu tě domů,je pozdě a…"

"Ne.Bydlím kousek,nemusíš se namáhat."Řekla a oblékla si zpět svou uniformu.Doušourala se ke dveřím a bez jediného pohledu prošla kolem něj.

Vzal ji za ruku.

"Odvezu tě."A ukončil debatu,táhl ji ke dveřím školy,ale když chtěl vyjít ven,nešlo to.

"Asi jsme tu zamčení."

"No to snad ne."dodal po chvilce,Kotori nic neříkala a šla zpět do třídy.Tetsuo si prohrábl vlasy a vyndal cigarety.Zapálil si,obrátil se a šel za ní.

 "Co to vlastně furt čteš?"Zeptal se.

"Nic zajímavého."Odpověděla a otočila stránku.Seděla v lavici jako každý den a vypadalo to,že ji ani nevadí,že tu stráví noc zavřená s klukem.

Tse,co by jí taky mělo vadit,když jsem ji tak…

Sedl si a opřel se zádama o stěnu.

"Hele,byla si někdy s klukem přes noc?"Zeptal se a úsměv mu zahrál na rtech.

Kotori se zdála duchem nepřítomná.Začalo se stmívat a světla se zdála vypnutá v hlavním generátoru.

"Bojíš se tmy?"Zeptal se po západu slunce.

"Jestli jo,tak----"

Kotori se zvedla a odcházela.

"Kam jdeš?Víš přece,že jsme tu zamčení."Ozval se.

"Toaleta."Odpověděla a zatáhla dveře.

"Pch.Tohle bude zajímavé."Řekl a típl cigaretu.Otevřel okno a sedl si na parapet.Vzduch byl večer tak příjemný.Žádné vedro.Jen.Světlo.Blesk.Hrom.

"Ááááááááá!!!"

"Kotori?"Zesedl a utíkal do dívčích umýváren.

Rozrazil dveře a uviděl jak Kotori klečí a má ruce na uších a třese se.

"Kotori?"Došel k ní a otočil ji k sobě.

"Je to snad,že se bojíš bouřky?"

Kotori nic neříkala.

Blesk.Hrom.Kotori vyjekla a svalila se Tetsuovy do náruče.

Ten chvilku zděšen se jen usmál a odnesl ji do třídy.

Kotori měla furt ruce na uších a třísla se.

 Došli do třídy a Tetsuo ji položil na zem,zatáhl dveře,zatáhl okna a sedl si ke Kotori.

Nejdřív tam jen tak seděli,ale pak když viděl,že se pořád třese si jí přitáhl k sobě a objal.Obličejem na jeho hrudi se Kotori trochu uklidnila,ale na druhou stranu ji srdce začalo bít jako o závod.

Tetsuo trochu znervózněl,když ji takhle držel,bylo to jako kdyby byla celá jeho.A tahle myšlenka ho nesmírně uspokojila.Přitáhl si ji víc k sobě a položil si svou hlavu na její.

"Slyším, jak rychle ti bije srdce,Kotori."Kotori,se při vyslovení svého jména,vzhlédla k Tetsuovy.

"Je to snad nějaký vtip,nebo co?"Zeptala se a i když nemohla vidět nic okolo nich,viděla mu do obličeje a on jí.

"Ne."Naklonil se a chtěl ji políbit,ale Kotori uhnula a opět se schoulela do jeho náruče.

Tetsuo se trochu zavrtěl.

"Jsem těžká,jestli jo já se klidně posu--"Hrom.

Tetsuo jí vzal za hlavu a vášnivě ji políbil.Jeho jazyk se nyní proplétal s jejím.Kotori se cítila divně,Její první polibek.

Odtrhla ho.

"Nemůžeš zůstat jen u toho,že můžu zůstat takhle?"Kotori se otočila zády k němu a opřela se o něj.Tetsuo se cítil trochu,trapně.Přece jenom,Kotori se místy dotýkala jeho,em,mužství.

Ale zadivil se sám nad sebou.Co to udělal?Vždycky,když je v její blízkosti,nemůže se udržet,musí se jí dotýkat.

"Kotori,vadilo by ti,kdybych se tě dotknul?"

Kotori ztuhla.

Dotknul?Jak dotknul?Jak to sakra myslel?

"Jak--?"Řekla nervózním tónem.

"Já nevím co to semnou je.Nikdy jsem nejevil zájem o holky,vždycky jsem s nima jen chodil,protože se mě zeptali,ale ty,je to jiné,já---chci tě mít."Řekl zajel si rukou do vlasů.Sčesal si je na okamžik dozadu,ale okamžitě mu spadly do obličeje.Kotori se pootočila.Teprve teď i ho začala všímat.Jak čokoládové oči má,jak hebké vlasy má.Teplo sálající z jeho těla,které ji nyní objímalo.Nikdy nic takového nepociťovala,tak proč teď?

Natáhl ruku a přejela konečky prstů po jeho rtech.

Jak jsem si myslela,hebké a měkké.

Tetsuo se cítil příjemně pod jejími doteky,ale chtěl se jí také dotýkat.

Nataženou rukou ji odkryl kousek ramena a tam kde byla ještě čerstvá rána a sklonil se.

"Ne..Tet--"Tetsuo se nejprve lehce dotkl rty její kůže,ale pak to nevydržel a objal ji,rty pokračoval po šíji,k ušnímu lalůčku,a pak i do vlasů.Přitom,jeho ruka spočívala na jejích zádech a chvilkami ji zaťal prsty do její uniformy.

Rukou ji pomaličku vyhrnoval vršek uniformy a jeho ruce se začali samovolně pohybovat po zádech.

"Ne,já--"Kotori jen vzychla.

"Tetsuo!"Tetsua se zasekl.Kotori jakoby se probudila z transu.

"Já promiň,Ninomiya-kun."

"Řekni to ještě jednou."Zašeptal ji do ucha a přitom ji lehce kousl do ucha.

"Tetsuo-kun!"Tetsuo si ji přitiskl k sobě.

"Kotori,chci tě.Chci tě mít celou."

Kotori se pod jeho dotykem a těmito slovy sklonila a hlavu položila na jeho hruď.

 "Myslíš to vážně?"Zeptala se a bála se odpovědi.

"Jo.Nikdy jsem nic podobného necítil,jen když jsem s tebou,tak..nedokážu to popsat,chci se tě dotýkat,líbat,chci tě mít u sebe."Tetsuo se cítil trapně,když to dořekl.

"..můžeš.."

Tetsuo se podivil.

"Co?"Kotori se zachvěla.Hrom.Zaryla své prsty do jeho košile.

"Můžeš…se ..dotknout."Tetsuo nevěřil svým učích.

 

Tetsuo ji položil na zem a políbil ji do výstřihu.Poté pokračoval nahoru.Jeho ruce zmapovávaly každičký odkrytý kousek jejího těla.Nohy,ramena,ruce,šíje,obličej.Vyslékl ji opatrně vrh uniformy.Rozepnul ji knoflíčky u košile.Kotori se cítila trapně a rukama si zakryla obličej.Tetsuo se pousmál.

"Dej je pryč,chci vidět tvůj obličej."Sundal Ji brýle a políbil na čelo.Její hrudník začal zrychlovat nádech a výdech.

Tetsuo ji slíbal každičký kousek jejího hrudníku,břicha.Ale nic víc,jen ochutnával zakázané ovoce.

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

překvapená

(Trdlos, 25. 8. 2008 11:07)

týýjo.. poslední dobou jen narážím a čtu na slash/s-ai a už je to dlouho, co mě vůbec napadlo podívat se po heteru. A vida.. tady je a ani nic nenamítám, dokonce to čtu *překvapená MAX*
budu se těšit na další díl..